top of page
Abstract Futuristic Background_edited_edited.jpg

FAQ

 • Co nabízíme
  Nabízíme Vám nezapomenutelný zážitek týmové zábavy, při které si pořádně potrápíte své mozkové buňky. Skvělé pro partu přátel, rodiny s dětmi od 10 let i jako teambuilding. Originální úkoly, speciální efekty na dotvoření atmosféry a příběh, který Vás vtáhne do děje od prvního momentu. K tomu skvělé hodnocení hráčů. To všechno a mnohem víc Vás čeká v MysteryRoom.
 • Co je úniková hra
  Úniková hra (z angl. escape game) má svůj původ v počítačových hrách, kde se hráči ocitají zamknuti v místnosti a musejí použít indicie a předměty v jejich okolí, aby našli ten správný klíč a dostali se z místnosti ven. Teď se tento koncept přesunul i do reálného světa. Tomuto fenoménu už podlehly miliony lidí po celém světe. Navštivte nás a přidejte se k nim!
 • Pro koho je určena?
  Naše hra je vhodná pro: rodiny s dětmi (děti od 10 let) party kamarádů týmy kolegů ... a vlastně úplně pro každého, kdo má rád výzvy a nebojí se vyzkoušet něco nového.
 • Má MysteryRoom nějaké věkové omezení?
  Děti do 10 let v doprovodu dospělé osoby. Dětská skupina bez doprovodu od 15.let pouze po telefonické domluvě předem na tel. čísle 720 369 280.
 • Je hra obtížná
  Zakletý cirkus: Patří mezi náročnější únikové hry. Proto dáváme hráčům možnost si zvolit čas hry 75 nebo 90 minut, dle jejich zkušeností. Únik z Údolí králů: Pro tuto hru jsme zvolili delší čas 100 minut, aby si ji užili i méně zkušení hráči a dohráli ji do konce. Záhadné Brno (venkovní úniková hra): Hru si užijí úplně všichni, jak parta dospělých, tak i rodiny s dětmi. Pro případnou pomoc je nachystána v herním batohu kniha nápověd.
 • Potřebuji ke hře fyzičku?
  Žádné velké nároky na fyzickou aktivitu u nás nejsou.
 • Budu se u Vás bát?
  Místnosti nejsou koncipována jako strašidelná, takže se nemusíte bát, že by něco ze tmy vybaflo. Hry jsou tématické, vše jsou pouze rekvizity A kdyby na Vás padla panika ze stísněného prostoru, kdykoli můžete místnost opustit :)
 • Je hra bezpečná? Dá se místnost bez problémů opustit?
  Nemusíte se bát, na Vaši bezpečnost dbáme. Proto v našich hrách nejste v místnostech zamčeni a v případě potřeby můžete místnost kdykoliv bez obtíží opustit.
 • Můžu si u Vás odskočit na WC?
  Ano, jistě, a to i kdykoli během hry :)
 • Kolik to stojí?
  Cena je za celý tým. Ceník her platný od 24.6.2023: Zakletý cirkus 75 minut 2-5 hráčů 1550 Kč 90 minut 2-5 hráčů 1690 Kč Únik z Údolí králů 100 minut 2-5 hráčů 1790 Kč Záhadné Brno 1 den 1-8 hráčů 1150 Kč
 • Berete karty?
  Kartou NElze platit na místě, jen v HOTOVOSTI. Dárkové vouchery (poukazy) je možné platit přes web bankovním převodem např. rychlým QR kódem.
 • Jak si můžu rezervovat hru?
  Hru je potřeba rezervovat online zde. V den hry přijímáme rezervace pouze na telefonním čísle +420 720 369 280. Pokud nevidíte vhodný termín, volejte na výše uvedené číslo.
 • Chtěli bychom u Vás uspořádat teambuilding. Kolik osob maximálně může hrát?
  Zakletý Cirkus i Únik z Údolí králů doporučujeme pro 2-5 hráčů, jiný počet po telefonické domluvě. Záhadné Brno - hru můžou absolvovat i 2 týmy zaráz, vše je na telefonické domluvě.
 • Nabízíte i dárkové poukazy?
  Hra u nás je prostě zážitek. A proto je perfektním dárkem pro každého, komu chcete udělat radost. Jak pořídit poukaz? 1. Po platbě předem Vám poukaz pošleme do jednoho dne v elektronické podobě na Email, takže není potřeba nikam chodit – poukaz si pohodlně vytisknete doma. 2. Osobně na adrese MysteryRoom, Anenská 10, Brno. Poukaz Vám dáme vytištěný. (po předchozí telefonické domluvě). 3. Doručení poštou. Zákazník platí poplatek za poštovné + 80kč k ceně poukazu. Ceny poukazů jsou stejné jako ceny her. Při zaslání emailem, nebo poštou je možné poukaz zaplatit převodem z účtu, nebo přes QR kód.
 • Co si má vzít sebou?
  Doporučujeme vzít si na sebe pohodlné oblečení, ve kterém se Vám dobře přemýšlí, (bílé oblečení nebo boty na podpatku nejsou ideální). Na místě máme k dispozici také uzamykatelné skříňky, takže tašku a bundu si máte kam schovat. TIP: Určitě je zásadní vzít si s sebou svůj tým a nezapomenout ani dobrou náladu. Nic víc ke hře potřebovat nebudete ;) Dostavte se, prosím, s celým týmem 10 minut před začátkem hry.
 • Jak se dostanu do MysteryRoom?
  MysteryRoom se nachází nedaleko centra Brna na adrese Anenská 10 (odkaz na mapku najdete v kontaktech). Pokud k nám jedete z Hlavního nádraží: na tramvajové zastávce Hlavní nádraží (případně Nové sady) nasedněte na tramvaj č. 1 nebo č. 2 a svezte se na zastávku Hybešova. Poté odbočte vpravo (ul. Leitnerova) a pokračujte rovně cca 200 m a jste tu. Pokud jedete z autobusového nádraží Zvonařka, doporučujeme Vám nastoupit na tramvajové zastávce Zvonařka na tramvaj č. 12, svézt se čtyři zastávky a vystoupit na zastávce Šilingrovo náměstí. Poté odbočte vlevo (ul. Pekařská). Po 200 m odbočte znovu vlevo (ul. Leitnerova). Sejděte dolů po schodech, pokračujte rovně až na křižovatku s ulicí Anenská (cca 100 m) a jste v cíli. MysteryRoom se nachází v rohové budově hned u křižovatky, a to ve druhém patře. Použít můžete svoje nohy nebo výtah :)
 • Jak je to s parkováním?
  Jako všude jinde v Brně :) Nemáme vyhrazená parkovací místa, ale pokud se na Vás usměje štěstí a najdete místo, tak před budovou i v okolních ulicích se parkovat dá. TIP: Doporučujeme šetřit benzín a brněnské ovzduší a použít raději MHD :)
bottom of page