top of page

Recenze

Únik z Údolí králů
Gum squad
2/2024

Hru jsme si moc užily, většina z nás hrála poprvé. Bylo to parádní !

Výborná hra na teambuilding !
P.S. doporučujeme zejména medikům na zopakování anatomie kostí :)

Zakletý cirkus
Leila
2/2024

Díky za pěkný Valentýn !  <3

Únik z Údolí králů
Klára
10/2023

Naprostá bomba! Nejlepší únikovka široko daleko, určitě doporučujeme. Profesionální přístup personálu, všichni moc milí a usměvaví. Možnost lehkého občerstvení - voda a bonbonky :)  Určitě jsme tady nebyli naposledy! Dala bych i mnohem víc hvězd než 5 kdyby to šlo.  Neváhejte a určitě navštivte!  <3

Záhadné Brno
Veronika
10/2023

Byla jsem zde s rodinou, jeden z nejlepších zážitků tohoto léta. Jak zakletý cirkus tak únik z údolí králů. Slečna velice ochotná a příjemná. Nemůžu dát nic jiného než 5 hvězd, kdyby to šlo tak i 10 hvězd.

Záhadné Brno
Markéta
9/2023

Dostanete batůžek plný zamčených kapes a jdete. Tentokrát jsem jako rodič dětem (10, 12) vůbec nešla příkladem a nechala jsem je (mnohdy s kávou na lavičce) luštit úplně samotné. I práci s buzolou překvapivě zvládly. Neb nejsme zdejší, dostaly jsme se i na místa, kam by nás nenapadlo zajít. Chválím logičnost úkolů, fajn bylo i to, že to nebylo na čas. Poslední rozluštěný úkol snad udělal dětem největší radost :-D Moc děkujeme a těšíme se na další úniky. Holky z Prahy.

Záhadné Brno
pan Susedka
8/2023

Jsme neslysici, zvladli jsme to !! Moc se nam libila hra, bylo to moc super. 
Mozek tvrdý, logický, perfektně. Ženich byl moc spokojený.

Záhadné Brno
Petr D.
8/2023

Přijeli jsme do Brna na výlet a vyzkoušeli tuto venkovní únikovku. Troufnu si říct, že jsme trochu zkušenější hráči a ze hry jsme byli nadšení. Úkoly zajímavé, různorodé, trasa pro nás tak akorát a ještě jsme se dozvěděli o Brněnských památkách. Za nás palec nahoru a těšíme se na další hře.

Záhadné Brno
Jana S.
8/2023

Naprosto skvěle strávené odpoledne. Hra není úplně krátká, ale jelikož máte batoh půjčený na celý den, tak jsme to proložili zastávkou na jídlo a kafe a nikam nespěchali. Celá naše skupina byla nadšená! Díky moc, Jana

Únik z Údolí králů
Dáša Š.
8/2023

Dekujeme pani Zemanove a uz se tesime na priste! Od nas sama chvala a 5+ ☺️ DEKUJEME moc!

Záhadné Brno
Jaromír V.
8/2023

Tuto hru určitě doporučuji. Oceňuji herní materiály do ruky, žádný tablet. Trasa po centru super, dozvěděli jsme se info o Brně. Určitě se zase vrátíme na další hry. 

Záhadné Brno
Silvia K.
8/2023

Záhadné Brno jsme hrály na rozlučce se svobodou. Super program na dopoledne, zakončený obědem. Vše bylo naprosto v pořádku, úkoly smysluplné, trasa krásně navazovala. Paní která batoh předávala byla moc milá. Nemáme co vytknout. 

Záhadné Brno
Karolína L.
8/2023

Záhadné Brno jsem šla se třemi dětmi 10-12 let. Trasa je delší, takže jsme dělali přestávky na jídlo, pití, ale vše jsme zvládli a děti byli nadšený. Díky moc za krásně strávené odpoledne. 

Únik z Údolí králů
Marek Š.
7/2023

Bylo to fantastický, ale nemůžu zacházet do detajlu, protože bych mohl něco vyzradit. Paní z únikovky velice milá, příjemná a super. Díky moc za skvělej zážitek!

Únik z Údolí králů
Káťa K.
8/2023

Skvělý zážitek, skvělá obsluha, prostě super. Určitě doporučuji a doufám ze se někdy vrátím.

Záhadné Brno
Dominik L.
8/2023

Jsem překvapený, jaké různé úkoly se dají vymyslet do jednoho batohu :D Fakt skvělá hra, díky moc, všichni jsme si to moc užili. 

Únik z Údolí králů
Neli K.
8/2023

Skvělá unikovka. Byly jsme na “únik z údolí králů” a můžu pouze doporučit. Milý přístup, velice propracované úkoly a místnost po vizuální stránce naprostá bomba

Záhadné Brno
Lucie H.
8/2023

Naše první venkovní únikovka a velká spokojenost. Paní moc moc milá, samotná hra skvělá, zábavné úkoly, zajímavá místa. Díky za super den!

Únik z Údolí králů
Petra K.
7/2023

Moje první únikovka a musím říct, že opravdu skvělý zážitek. Hezky promyšlené, zpracované a velice milá obsluha. :-)

Únik z Údolí králů
Iveta K.
7/2023

Milá obsluha, skvělá hra, můžu jen doporučit 🤩 👌

Únik z Údolí králů
Nikola G.
7/2023

Únikovka se mi moc líbila, určitě doporučuju! Skvělé odreagování 😊

Únik z Údolí králů
Nikola G.
7/2023

Únikovka se mi moc líbila, určitě doporučuju! Skvělé odreagování 😊

Zakletý Cirkus
Lucie R.
7/2023

Byla to moje první únikovka a určitě vyzkouším i další. Skvělý zážitek!

Zakletý Cirkus
Matěj L.
6/2023

Ako skúsenejší lúštičic(dali sme rekord 43 minút s jednou nápovedou), ktorí majú za sebou už niekoľko únikoviek, hodnotíme Zakletý Cirkus medzi TOP únikovky. Pre začiatočníkov môže byť ťažšia. Veľmi sa nám páčili originálne riešenia (žiadne kladky ako pri x hrách), pekný vizuál a super atmosféra. A naozaj príjemná pani, ktorá to má na starosti :)

Zakletý Cirkus
Petra K.
6/2023

Zakletý cirkus - moje první únikovka a musím říct, že opravdu skvělý zážitek. Hezky promyšlené, zpracované a velice milá obsluha. :-)

Zakletý Cirkus
BIANCA 5/2023

Zakletý cirkus - Veľmi pekne urobená unikovka. Kladne hodnotime ze tam neboli len same kladky ale ulohy boli rôzne a zaujímavé. Taktiež nápadité bolo podávanie napovied keď sme sa zasekli. Pani ktorá to provozuje bola veľmi milá.

Zakletý Cirkus
Aneta V.
5/2023

Naprostá spokojenost! Skvělá hra i téma, velmi promyšlený příběh, obsluha velmi milá a ochotná. Těším se na další hru!

Zakletý Cirkus
MICHAL V.
5/2023

Únikovou hru Zakletý cirkus hodnotíme maximem bodů. Velice příjemná obsluha, krásně zpracovaná hra vás vtáhne do příběhu a do atmosféry. Netradičně řešené prostory a na míru vytvořené hlavolamy nás nadchly. Nápověda řešená velice nenásilnou formou, která vám atmosféru nenaruší. Fakt jsme nadšení. Děkujeme - doporučujeme

Zakletý Cirkus
DITA
5/2023

Zakletý cirkus - Skvělá hra, kterou určitě doporučuji. Mám za sebou již velkou řadu únikových her a ze Zakletého cirkusu jsem odjížděla nadšená. Děkuji za krásný zážitek. <3

bottom of page